Рабочее время

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Суббота 10:00 - 17:00

Группа Facebook Окна Маркет
Группа FaceBook ОКна5
Группа ВК ОКна 5 - оконная компания ОКна 5
Замеры Киев и область

Замеры Киев и область

(068) 229-66-49 (099) 229-66-49 (093) 229-66-49 (044) 229-66-49
До конца акции
осталось:
 • 09, 30, 2018
 • Козирки і відливи

  Козирки і відливи – важливі елементи вікон, балконів і лоджій

  Козирки і відливи – необхідні елементи ПВХ-конструкцій, що захищають від вологи із зовнішнього боку пластикового вікна. Ці складові надають пластиковому вікну, заскленому балкону завершений і естетичний вид ззовні.

  Відливи для вікон ПВХ

  Козырьки и Отливы для пластиковых окон от фирмы

  Козирки і відливи від OKNA-KIEV

  Відливи для вікон

  Компанія «Окна Киев» пропонує відливи для пластикових вікон з оцинкованої сталі або алюмінію. Оцинковані відливи більш безшумні, ніж алюмінієві, і значно дешевші. Алюмінієві відливи стійкіші до перепадів температур і дії атмосферних опадів, тому довговічні і міцні.
  Порада компанії
  Порада компанії

  Козирки

  Козырьки для пластиковых окон

  Козирки для вікон і балконів

  У випадках об’єднання балкону з кімнатою або установки панорамних вікон, рекомендують встановлювати звукопоглинальні козирки, спеціальне ворсисте негорюче покриття яких ліквідує весь шум від крапель дощу.
  Порада компанії
  Порада компанії

  Нащілинники для вікон і балконів

  Оскільки монтажний шов у місцях примикання пластикової рами балкону/лоджії і стіни будинку залишається незахищеним від дії ультрафіолетових променів і вологи, встановлюють нащілинники. Це спеціальні елементи, які виконують додаткову функцію герметизації вікна і захищають монтажну піну від висихання.
  Порада компанії
  Порада компанії

  Форми комплектуючих

  Формы комплектующий для отливов и козырьков

  РЕКОМЕНДАЦІЯ! Часто Клієнти хочуть залишити старі козирки і відливи з точки зору економії, чи  надійності. Але в 90 % випадків це закінчується тим, що коли до нових пластикових вікон починають кріпити старі козирки і відливи, то це виглядає НЕКРАСИВО (м’яко кажучи). І потім Клієнти замовляють нові козирки і відливи, але при цьому несуть додаткові витрати. Наша порада – замовляйте нові козирки і відливи!