Рабочее время

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Суббота 10:00 - 17:00

Группа Facebook Окна Маркет
Группа FaceBook ОКна5
Группа ВК ОКна 5 - оконная компания ОКна 5
Замеры Киев и область

Замеры Киев и область

(068) 229-66-49 (099) 229-66-49 (093) 229-66-49 (044) 229-66-49
До конца акции
осталось:
 • 08, 31, 2018
 • Балкон з винесенням

  Балкон з винесенням

  Балкон с выносом косынка или по подоконнику иллюстрация OKNA-KIEV

  Балкон з виносом косинка

  На сьогодні все більшою популярністю серед замовників користується балкон з винесенням.

  Це хороший спосіб розширити простір балкону, крім того Ви отримуєте можливість встановити практичне, широке підвіконня і корпусні меблі(шафки, полички і так далі).

  Якщо Ви плануєте перетворити балкон на повноцінне житло, то важливо, щоб винесення виконувалося відповідно до усіх встановлених норм і вимог. Це запорука надійності, довговічності встановлених конструкцій і відмінних теплоізоляційних показників.

  Узнайте больше об оконных брендах

  Варіанти виносу балкону

  Балкон с выносом от пола с утеплением минеральной ватой - фирма

  <Балкон з виносом ВІД ПІДЛОГИ з утепленням

  • Винос косинка це найпоширеніший, бюджетний варіант винесення балкону. У випадках, коли обгороджування балкону бетонне, винесення болтами кріпиться до бетонної плити і зварюється з металевим куточком самої плити. У разі скління балкону винесення робитися по усьому периметру або по декількох сторонах. При винесенні лоджії переноситься вперед тільки фронтальна частина.
  • Винос від підлоги робиться, коли обгороджування балкону металеве. Це доступний за ціною варіант, при якому об’єм балкону в зоні скління збільшується на 30 %. У цьому випадку каркас приварюється до плити і верхньої частини поручнів. Майстри все вирівнюють і по верху зв’язують металевим куточком, на який безпосередньо встановлюється віконна рама.
  • Винос балкону по підлозі це – найдорожчий і технологічно складний варіант, при якому квадратура фактично подвоюється. Старі поручні зрізаються, викидаються швелери, і на них встановлюється нове обгороджування, на яке будуть встановлені віконні рами. Якщо Ви хочете значно збільшити площу балкону, це – ідеальний варіант.

  Послуги компанії щодо виносу балконів

  Віконна компанія «ОКна 5» пропонує весь спектр послуг зі скління балконів з виносом, а саме:

  • зварювання виносної конструкції;
  • утеплення виносу;
  • зовнішня обшивка сайдингом чи профнастилом;
  • внутрішня обробка балкону.
  На першому етапі винесення балкону робитися зварювання металевої конструкції. Тільки після завершення зварювальних робіт замірник знімає точні розміри, в листі заміру прописує точну конфігурацію, розміри конструкцій, комплектування і необхідні додаткові роботи. Після виготовлення вироби доставляються на адресу і монтажна бригада встановлює віконні рами на заздалегідь підготовлений каркас. Далі виконуються роботи із зовнішньої обшивки, утеплення і внутрішньої обробки балкону під ключ.
  Коментар
  Коментар
  Майстри компанії “ОКна 5” мають великий досвід винесення балконів різних конфігурацій у Києві і передмісті. Ми виконуємо свою роботу якісно. В результаті Ви отримуєте просторий, теплий балкон! Звертайтеся!

  Ціни на балкони з виносом можна подивитись тут:

  Прайс компанії OKna 5

  наши гарантии